Odpowiedzialność firmy

Aktywne dostrzeganie odpowiedzialności społecznej jest częścią tego, jak sami się definiujemy oraz częścią kultury naszego przedsiębiorstwa. Jesteśmy mocno przekonani, że uczciwość, świadomość konieczności ochrony środowiska oraz odpowiedzialność społeczna nie stoją w sprzeczności z sukcesem naszego przedsiębiorstwa.

Ochrona środowiska

Na zewnątrz czujemy się jak w domu! Ochrona naszych lasów, rzek i jezior, naszych pustyń i mórz jest jednym z naszych najważniejszych celów. Nieustannie pracujemy nad dalszą optymalizacją naszego zaangażowania w ochronę środowiska – na każdym poziomie. Na dużą i mniejszą skalę.

Zobacz teraz

Zrównoważone produkty

Produkty wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, bez PFC, bez futra i wełny angorskiej – nasze zrównoważone cele napędzają nas do opracowywania przyjaznych dla środowiska, innowacyjnych materiałów. Ponieważ motto „na zewnątrz czujemy się jak w domu” oznacza dla nas nie tylko rozkoszowanie się naszym światem na zewnątrz, ale także robienie wszystkiego, aby go oszczędzić i chronić.

Zobacz teraz

Odpowiedzialność społeczna

Bezpieczne i uczciwe warunki pracy w zakładach produkcyjnych naszych dostawców mają fundamentalne znaczenie dla wszelkich relacji biznesowych. Wszyscy producenci zobowiązali się do przestrzegania naszego Kodeksu Postępowania. Pomagamy im we wdrożeniu – wspólnie już osiągnęliśmy wiele.

Zobacz teraz

Transparentny łańcuch dostaw

Łańcuchy dostaw naszych produktów są bardzo złożone – dlatego jest dla nas ważnym, aby znać nasz łańcuch dostaw i zapewnić jego zrównoważony charakter. Na naszej stronie internetowej publikujemy listę naszych partnerów ze szczegółowymi informacjami o każdej firmie w sposób przejrzysty i widoczny dla wszystkich.

Zobacz teraz
Tym się właśnie zajmujemy

Tym się właśnie zajmujemy

Wszystkie informacje na temat działań, jakie podejmujemy w kwestii zrównoważonego rozwoju, znaleźć można w naszej broszurze Sustainability Book.

Pobierz plik w formacie PDF