Metody płatności

 • Blik to mobilny system płatności, za pomocą którego można płacić za zakupy przy użyciu swojego smartfona. Wybierz symbol BLIK w aplikacji swojego banku, wygeneruj jednorazowy kod i podaj go podczas realizacji płatności za zamówienie. Wysokość płatności zależy od wartości zamówienia i jest ona wyświetlana przy tej opcji płatności.

 • visa amex mc maestro jcb diners discover

  W sklepie internetowym Jack Wolfskin możesz łatwo i bezpiecznie płacić karta bankowa. Akceptujemy powszechnie używane karta bankowa Visa, MasterCard, American Express, JCB, Diners i Discover.

  W celu ochrony przed nadużyciami przy płatnościach karta bankowa stosujemy metodę autoryzacji 3D-Secure. Dlatego też Twoja płatność podlega autoryzacji po uwierzytelnieniu za pomocą indywidualnego hasła u dostawcy karta bankowa. Przy realizacji zamówienia podczas dokonywania płatności za pomocą karta bankowa niezbędne jest podanie numeru swojej karty, wydawcy karty, okresu ważności karty i kodu weryfikacyjnego karty.

 • W celu zapewnienia prostej i szybkiej realizacji płatności możesz też zapłacić za pomocą PayPal lub PayPal Express.\

  W przypadku korzystania z systemu PayPal po zakończeniu składania zamówienia następuje automatyczne przekierowanie na stronę PayPal. Jeśli posiadasz konto na PayPal, możesz zalogować się na nie za pomocą adresu e-mail i hasła i zrealizować zamówienie, klikając odpowiedni przycisk. W przypadku gdy nie posiadasz konto na PayPal, możesz je bezpłatnie utworzyć na stronie PayPal. https://www.paypal.com/de/home

  Aby jeszcze szybciej zakończyć zamówienie, możesz również skorzystać z usługi PayPal Express. Za pośrednictwem PayPal Express możesz zakończyć zamówienie tylko jednym kliknięciem, bez konieczności przeprowadzania typowego procesu składania zamówienia. W tym celu kliknij przycisk „Paypal” już na poziomie koszyka.

 • Firma Google umożliwia wszystkim posiadaczom konta Google zapisanie form płatności kartą kredytową, debetową i innych elektronicznych form płatności, które wykorzystujesz do wykonania płatności w naszym sklepie internetowym.

  W tym celu musisz jedynie zalogować się na swoje konto Google – nie otrzymujemy wówczas żadnych danych na temat płatności, lecz tylko potwierdzenie płatności oraz dane adresowe potrzebne do wysyłki.

  Jeżeli na Twoim koncie Google nie zostały jeszcze zapisane dane dotyczące płatności i adresu, możesz to zrobić podczas procesu płatności.

 • Zamów kilka produktów, przymierz u siebie w domu i zapłać tylko za te, które zdecydujesz się zostawić! Płatność za pomocą Klarna Ci to umożliwia - po prostu przelejesz należną kwotę na konto podane przez Klarna, po odliczeniu ceny zwróconego towaru (zobacz podstronę o szczegółach płatności). Faktura zostanie wysłana pocztą elektroniczną lub zostanie dołączona do zamówienia jeśli adres rozliczeniowy i adres dostawy są takie same. Termin płatności przez Klarna przypada w ciągu 30 dni od otrzymania towaru.

  Należy pamiętać, że Klarna działa jako niezależny dostawca rozwiązań płatniczych. W przypadku powtarzających się trudności z płatnością, zalecamy bezpośredni kontakt z Biurem Obsługi Klienta Klarna.

 • Przebieg płatności

  Wybierając tę metodę płatności zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24, w którym wskażesz swój bank. Następnie należy zalogować się za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Z reguły zaksięgowanie pieniędzy odbywa się w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu.

  Ważne: Aby Twoje zamówienie mogło zostać pomyślnie złożone, po dokonaniu płatności nie wyłączaj okna przeglądarki - poczekaj, aż strona przekieruje Cię z powrotem na jack-wolfskin.pl

W celu ochrony Twoich danych osobowych przy dokonywaniu płatności online stosujemy sprawdzone technologie szyfrowania:

Dzięki protokołowi SSL (Secure Socket Layer) wszystkie podawane na naszej stronie internetowej dane osobiste i potrzebne do realizacji płatności są przekazywane do nas w formie zaszyfrowanej i są oczywiście traktowane jako poufne. Zielony pasek w adresie URL gwarantuje bezpieczne połączenie i pełne szyfrowanie wszystkich danych.