Chcemy motywować ludzi do wychodzenia z domu, kontaktu z przyrodą, zdobywania nowych doświadczeń i cieszenia się czasem spędzonym na łonie natury z rodziną i przyjaciółmi.

Oferujemy wyjątkowe produkty stanowiące połączenie funkcjonalności, przyjazności dla środowiska i nowoczesnego designu – aby móc się czuć podczas aktywności na zewnątrz jak w domu!

Czworo wędrowców w lesie

Liczby i fakty

Jeszcze około 40 lat temu możliwość doświadczenia w pełni piękna przyrody była zarezerwowana tylko dla nielicznych. Miało się to zmienić wraz z założeniem firmy Jack Wolfskin w 1981 r. Obecnie mamy 500 sklepów i 1400 pracowników na całym świecie.

Więcej informacji
Wędrowiec odpoczywa na szczycie

Nasza historia

Działamy zgodnie z naszym mottem „Marked by the Wilderness“ [Kształtuje nas natura] już od ponad 40 lat. Dowiedz się więcej na temat historii firmy Jack Wolfskin i okoliczności, które przyczyniły się do sukcesu naszej popularnej marki.

Więcej informacji
Wędrowiec odpoczywa na szczycie

Filozofia

Jesteśmy poszukiwaczami przygód, entuzjastami outdooru, odkrywcami i miłośnikami natury. We Live to Discover. Chcemy dzielić się z Wami naszą pasją.

Więcej informacji
Czworo wędrowców idzie przez drewniany most

Zrównoważony rozwój

Poczucie odpowiedzialności społecznej jest częścią tego, jak sami się definiujemy oraz częścią kultury naszego przedsiębiorstwa. Jesteśmy mocno przekonani, że uczciwość, świadomość konieczności ochrony środowiska oraz odpowiedzialność społeczna nie stoją w sprzeczności z sukcesem naszego przedsiębiorstwa.

Więcej informacji