Jesteśmy Jack Wolfskin, jesteśmy ...

... poszukiwacze przygód, entuzjaści outdooru, odkrywcy i miłośnicy natury. We Live to Discover. Chcemy dzielić się z wami naszą pasją.

Kobieta niesie rower górski
Outdoor to nasza podstawa

Kojarzymy się z outdoorem i gwarantujemy przeżycia związane z aktywnościami na świeżym powietrzu. Napędza nas poszukiwanie głębokich, przełomowych doświadczeń w naturze.

Troje wędrowców w lesie
Wspólna miłość do wędrówek

Naszą społeczność łączy wspólna miłość do wędrówek. Umacniamy ludzi w tym, aby byli otwarci na nieznane i wychodzili mu na przeciw z ciekawością.

Mężczyzna patrzy przez lornetkę na dolinę
Aktywizm

Reprezentujemy nasze wartości i odpowiednio do tego działamy Zajmujemy stanowisko i zobowiązujemy się, aktywnie je wprowadzać w czyn.

Buty na wędrówkę w omszonym lesie
Design i technologia

Jako marka związana z outdoorem mamy najwyższe oczekiwania w odniesieniu do designu i technologii i stale rozwijamy i wprowadzamy innowacje w naszych produktach.

Kobieta stoi na skale na tle jeziora
Transcendentne doświadczenia

Chcemy tworzyć transcendentne doświadczenia i tworzyć warunki do zwolnienia tempa życia i zdystansowania się od pędu codzienności. Dlatego dzielimy się naszą wiedzą i upowszechniamy harmonię.

Czworo wędrowców idzie przez drewniany most

Nasza historia

Działamy zgodnie z naszym mottem „Marked by the Wilderness“ [Kształtuje nas natura] już od ponad 40 lat. Dowiedz się więcej na temat historii firmy Jack Wolfskin i okoliczności, które przyczyniły się do sukcesu naszej popularnej marki.

Nasze historie