Chronimy to, co najbardziej kochamy – naturę oraz jej mieszkańców

Kochamy outdoor i chcemy chronić przyrodę, dlatego rozpoczęliśmy globalny projekt ReWilding, który wspiera to co najbardziej kochamy – naturę! W ramach tego programu przywracamy wilki na ich naturalne siedliska oraz wspieramy ochronę tych zwierząt na całym świecie. Współpracujemy ze światowej klasy ekspertami w dziedzinie dużych drapieżników. Wspólnie tworzymy prawdziwą wilczą rodzinę!

Poznaj Wilcze historie

W czasach gdy ingerencja człowieka w środowisko i jego ekspansja na tereny zwierząt jest silniejsza niż kiedykolwiek, potrzebujemy zrozumienia dla wrażliwych mechanizmów rządzących światem natury, którego jesteśmy nieodzowną częścią.

Portret Michał Figura
„Wilki to duże drapieżniki, które pełnią bardzo ważną rolę w środowisku. Pomagają zapewnić naturalny balans w przyrodzie, dlatego od 25 lat są w Polsce pod ochroną.”
Michał Figura, Stowarzyszenie dla Natury „Wilk”
Wilki w zaśnieżonym lesie

Nie taki wilk straszny!

Komiks autorstwa Michała Figury i znanej pary rysowników Aleksandry i Daniela Mizielińskich, opowiada o tym, co robić, by żyć w zgodzie z wilkami i naturą, jak pomagać im wtedy, gdy naprawdę tego potrzebują i jak robić to mądrze – kierując się nie emocjami, lecz wiedzą.

Troszczymy się o zwierzęta oraz naturę - i robimy to z najlepszymi!

Wilki w zaśnieżonym lesie

Stowarzyszenie Dla Natury „Wilk”

Wilk, ryś, niedźwiedź – Stowarzyszenie dla Natury „Wilk” od prawie 30 lat prowadzi badania naukowe nad tymi dużymi drapieżnikami oraz działa na rzecz ochrony ich siedlisk i łączących je korytarzy ekologicznych. Ich misją jest także edukacja oparta na współczesnej wiedzy – przedstawiciele Stowarzyszenia są jednymi z najlepszych światowych specjalistów wśród badaczy tych zwierząt. Cieszymy się, że możemy ich wspierać w odczarowaniu złego wizerunku wilków w Polsce!

Logo Fundacja Mysikrólik

„Fundacja Mysikrólik – Na Pomoc Dzikim Zwierzętom”

Niech ta nazwa Was nie zmyli! Pracownicy fundacji podają pomocną łapę nie tylko mysikrólikom! W tym Ośrodku Rehabilitacji Dzikich Zwierząt pomoc znajdują także inne zwierzęta, które zostały pokrzywdzone podczas wypadków drogowych, w efekcie kłusownictwa, zatrucia, osierocenia czy uderzenia w szybę. Fundacja zajmuje się rehabilitacją i zwróceniem naturze dzikich zwierząt, a my z dumą im w tym pomagamy.

NA POMOC DZIKIM ZWIERZĘTOM

Podopieczni fundacji Mysikrólik

sarnię image
wilk image
lis image
łabędzie image