Microguard

Jul 6, 2020

Microguard

Microguard to wypełnienie z włókien syntetycznych, które szczególnie dobrze sprawdza się w bardzo lekkiej, wytrzymałej odzieży o bardzo małych wymiarach po złożeniu oraz w śpiworach.

Nieregularne warstwy licznych włókien poliestrowych tworzą swego rodzaju włókninę. Włóknina ta w przeciwieństwie do puchu lub luźnego wypełnienia z włókien syntetycznych nie wymaga wielokrotnego pikowania.Spiralne włókna o wysokiej sprężystości zostały zmieszane z mikrowłóknami, które mają wyjątkowo dobre właściwości magazynowania ciepła.

Wypełnienie MICROGUARD wykonywane jest z materiałów o różnej grubości, w zależności od zakresu zastosowania.

  • dobry stosunek właściwości zatrzymywania ciepła do wagi
  • niewielkie wymiary po złożeniu
  • wytrzymały i trwały
  • odporny na działanie wilgoci

Microguard Silver: dodatkowa cienka i oddychająca włóknina z metalizowanymi włóknami po stronie ciała. Włókna te odbijają ciepło wytwarzane przez ciało użytkownika i zwiększają współczynnik zatrzymywania ciepła o ok. 20%.

MICROGUARD MAXLOFT: MICROGUARD MAXLOFT to wyjątkowo puszyste wypełnienie, które dzięki zastosowaniu włókien rurkowych gromadzi jeszcze więcej ocieplającego powietrza, a charakteryzujący je stosunek właściwości zatrzymywania ciepła do wagi jest prawie taki, jak w przypadku puchu.