Arrow leftArrow right
Theresa jeżdżąca na nartach
Zdjęcie profilowe Theresy

Theresa Brandstätter

Szczęśliwy zwycięzca AUSTRIA flag

Cześć, nazywam się Theresa, jestem z Austrii i studiuję sport. Jestem jednym ze szczęśliwych zwycięzców tej wycieczki. Wędrówki, jazda na nartach czy paralotniarstwo – uwielbiam spędzać wolny czas aktywnie i uchwycać przy tym szczególne momenty w obiektywie mojej kamery.

Theresa przed górami pokrytymi śniegiem
Theresa podczas wędrówki
Theresa na słonecznym szczycie

O mnie

Jakim poszukiwaczem przygód jesteś?
Kocham być w drodze, wiele widzieć i wiele z tego korzystać. Jest dla mnie ważne, by być otwartym, odkrywać i wypróbowywać nowości, a także sensownie wykorzystywać swój czas. Niezależnie od tego, czy odkrywam nowy kraj, testuję nowe potrawy czy próbuję swoich sił w nowej dyscyplinie sportu: wciąż poszukuję nowych przeżyć i przygód.
Czego oczekujesz od tej podróży?
Wychodzę z założenia, że podróż będzie wyzwaniem i być może będę musiał zmierzyć się z własnymi granicami fizycznymi i psychicznymi. Z pewnością jednak nagrodą będą niezapomniane chwile i doświadczenia.
Czego nie możesz się doczekać?
Nie mogę się doczekać fascynujących wyzwań, którym będziemy stawiać czoła, a także cieszę się na myśl o tym, że stanę częścią tego fantastycznego zespołu. Wierzę, że dowiemy się wiele o kraju, o nas samych oraz o innych uczestnikach.