Arrow leftArrow right
Michel uprawiający kolarstwo górskie na śniegu
Zdjęcie profilowe Michela

Michel Biel

Aktor FRANCE flag
Instagram logo

Nazywam się Michel Biel, jestem aktorem i reżyserem, mieszkam w Paryżu i mam polskie korzenie. Niedawno zakończyły się zdjęcia do brytyjskiego filmu, w którym gram główną rolę razem z Ryanem Phillippe'em i Freddiem Thorpem. Jestem człowiekiem, który wciąż poszukuje nowych wyzwań intelektualnych i fizycznych oraz testuje swoje granice, by wciąż odkrywać siebie na nowo. Wciąż dążę do tego, by jak najwięcej wycisnąć z życia.

Michel wiszący na skale podczas wspinaczki
Michel podczas wspinaczki po śniegu
Michel na łące przed jeziorem

O mnie

Jakim poszukiwaczem przygód jesteś?
Należę do osób, które chętnie stawiają sobie wyzwania, a najchętniej na łonie natury. Lubię próbować nowych rzeczy. Pod tym względem jestem poszukiwaczem przygód.
Czego oczekujesz od tej podróży?
Myślę, że będzie to dla mnie wyzwanie. Trzeba będzie dużo się ruszać, a do tego stawić czoła wysokiej temperaturze i intensywnemu nasłonecznieniu. I prawdopodobnie będzie też dużo śmiechu. Z pewnością wiele się nauczę o sobie samym.
Czego nie możesz się doczekać?
Nie mogę się doczekać jazdy na wielbłądzie. Ale tak samo bardzo cieszę się z możliwości poznania tego kraju. Chcę się dowiedzieć, jak ludzie tam żyją, podzielić się z nimi swoimi uczuciami oraz stworzyć wspomnienia.
Przed czym czujesz respekt?
Najbardziej cenię ludzi, którzy mają wielkie serce. Ludzi, którzy sami nie mają wiele, a mimo to wiele dają.
Jak radzisz sobie w trudnych sytuacjach?
Moim mózgiem i bicepsami.
Jaka będzie Twoja rola w zespole #GOBACKPACK?
Z pewnością mam zdolności przywódcze, ale kto wie. Być może pewnego dnia obudzę się i będę specjalistą, w południe animatorem, a wieczorem terapeutą.