Learn more
5 różnych tras
każda przewidziana na ok. 1 dzień
Stopień trudności: mały
Z najbliższymi

Discover your local #WOLFTRAIL

Tak jak Wy spędzaliśmy czas w domu i marzyliśmy o tym, żeby znowu wyruszyć w drogę i doświadczać bliskości natury wraz z rodziną i przyjaciółmi.

Wyrusz z nami na wyprawę i zostań częścią naszej niesamowitej społeczności, którą łączy pasja do wędrówek.

Wyznaczyliśmy trasy w Twojej okolicy. Poczuj wolność, którą daje obcowanie z naturą, w najbliższej okolicy!

Spotkajmy się znowu w trasie, wyjdźmy na zewnątrz i zdobądźmy niesamowite doświadczenia.

Członkowie naszej wilczej watahy i ich historie

Mat & Mike thumbnail
Mat & Mike

Jesteśmy Mat i Mike. Wędrujemy i pasjonujemy się fotografią. Uwielbiamy przeżywać prawdziwe przygody i doświadczać działania żywiołów. Wspaniale jest mieć dobrych przyjaciół, z którymi można stale odkrywać nowe rzeczy.

@mat_chec
@michael_bondoc
Do trasy
Team member thumbnail
Gürel & Martha

Jesteśmy Gürel i Marta Sahin. Jesteśmy poszukującymi przygód i uwielbiającymi podróże fotografami reklamowymi i krajobrazowymi z Niemiec. Wilczy szlak to dla nas: doświadczanie potęgi natury.

@guerelsahin
Do trasy
Team member thumbnail
Pasco & Dennis

Nazywamy się Dennis i Pasco, jesteśmy filmowcami i miłośnikami outdooru. Każdego dnia odkrywamy kolejne zakątki naszej pięknej Ziemi i uwieczniamy je na naszych filmach.

@dennisswiss
@pasconomis
Do trasy
Team member thumbnail
Chelsea

Jestem Chelsea, uwielbiam góry i jestem żądna przygód. Wilczy szlak to dla mnie: poznawanie mojej ojczyzny w nowy sposób. Jestem gotowa w każdej chwili na następną przygodą w towarzystwie mojego psa.

@_chelsea.seber
Do trasy
Team member thumbnail
Rachel

Nazywam się Rachel, jestem modelką, twórczynią treści i poszukiwaczką przygód z Wielkiej Brytanii. Zawsze spędzałam dużo czasu na łonie natury. Tam czuję, że żyję. Podczas wędrówek lubię przede wszystkim to, że sprawiają one miłe niespodzianki. Natomiast wilczy szlak to dla mnie: dzielenie się z wyjątkowymi ludźmi doświadczeniami, jakie niesie za sobą dziewicza natura.

@rachelbowler_
Do trasy
Komoot logo

Odkryj trasy naszych ekspertów – komoot zabierze Cię wszędzie i bezpiecznie z powrotem. Wycieczki, które zabiorą Cię do najpiękniejszych miejsc w przyrodzie z łatwym planowaniem trasy i nawigacją.

Odkryj wszystkie trasy wędrówek

Najlepsze wyposażenie

Bez względu na to, jakie wyzwania pojawią się na Twojej drodze: nasze produkty nie tylko zapewniają ocieplenie, lecz także są odporne na warunki pogodowe i wykonane z oddychających materiałów. Najlepszy wybór na kolejną wyprawę

Product thumbnail
Product thumbnail
Product thumbnail
Product thumbnail
Product thumbnail
Product thumbnail
Product thumbnail
Product thumbnail
Product thumbnail
Product thumbnail
Product thumbnail