Arrow leftArrow right
Varnvarn na skale przy wybrzeżu
Zdjęcie profilowe Varnvarn

Varnvarn (Aroonnapa Panichjaroon)

Twórca treści THAILAND flag

Zawsze staram się myśleć pozytywnie. Spędzanie czasu na łonie natury sprawia mi wielką przyjemność. Kocham uprawiać sport, przede wszystkim kiedy mogę przy tym mieć kontakt z naturą, na przykład podczas jazdy na rowerze, jazdy konnej, wędrówek oraz biegania w terenie. Jestem bardzo otwarty na ludzi i nowe doświadczenia.

Varnvarn w kajaku na jeziorze
Varnvarn na kolarzówce
Varnvarn nurkująca z rurką

O mnie

Jakim poszukiwaczem przygód jesteś?
Podoba mi się testowanie własnych granic, przede wszystkim w sporcie. Podczas jazdy na rowerze można połączyć ruch z przebywaniem na łonie natury, odkrywać nowe widoki i poprawić swoje samopoczucie. Interesuje mnie to, co nowe i chętnie zanurzam się w tym głęboko. Potrafię docenić także drobiazgi, przede wszystkim te trudne do uchwycenia – jak na przykład doznania, wrażenia czy ludzi, którzy dbają o szczęście i pokój na świecie. Lubię to powiedzenie: w życiu nic nie jest proste. Ale to nie powód, by się poddawać. Będziesz zaskoczony, jak wiele możesz osiągnąć, kiedy skoncentrujesz się na celu. W końcu żyje się tylko raz, trzeba więc wyciągnąć z życia to, co najlepsze.
Czego oczekujesz od tej podróży?
Znajdowanie nowych przyjaciół, przyjmowanie innych perspektyw, zdobywanie niepowtarzalnych doświadczeń, które mnie wzmacniają, pobudzają i hartują – to świetna zabawa!
Czego nie możesz się doczekać?
Nie mogę się doczekać, by przeżyć to, co widziałem i przeczytałem w prezentacji, a także by poznać zespół.
Przed czym czujesz respekt?
Ochrona środowiska i piękno przyrody leży mi na sercu. Chce dowiadywać się więcej o naturze i inspirować innych do prowadzenia szczęśliwszego, zdrowszego i bardziej produktywnego życia.
Jak radzisz sobie w trudnych sytuacjach?
Najpierw relatywizuję sytuację. Potem koncentruję się na pozytywach i próbuję przeanalizować sytuację w najbardziej obiektywny i realistyczny sposób. Robię co mogę, by znaleźć rozwiązanie problemu. A kiedy nie mogę kontrolować sytuacji, przypominam sobie o tym, że ta sytuacja mnie nie definiuje. Uczę się na jej podstawie, żyję z nią i akceptuję jej efekty.
Jaka będzie Twoja rola w zespole #GOBACKPACK?
Pomocnik. Jestem osobą, która chętnie uczy się od innych oraz o innych, kiedy przysłuchuję się im, obserwuję ich i integruję się z nimi.