Arrow leftArrow right
Chris podczas nurkowania
Zdjęcie profilowe Chrisa

Chris Weiser

Filmowiec GERMANY flag
Instagram logo

Hej, nazywam się Chris, jestem filmowcem i pilotem drona wyścigowego z Niemczech. W ramach mojej firmy Logline Filmproduktion chcę przedstawiać indywidualne i autentyczne historie. Prywatnie moim ulubionym tematem jest świat roślin i zwierząt, ostatnio na przykład na Wyspach Galapagos w Ekwadorze.

Chris karmi lisa
Chris biorący udział w przejażdżce zaprzęgiem z psami husky
Chris siedzi z plecakiem na wędrówki na pniu

O mnie

Jakim poszukiwaczem przygód jesteś?
Powiedziałbym, że szukam tego, co niewygodne. Podoba mi się sprawdzanie własnych granic i poznawanie samego siebie podczas podróży.
Czego oczekujesz od tej podróży?
Po tej podróży oczekuję nowych przyjaźni i wspaniałych przeżyć. Chcę czuć się bardzo zmęczony, ale jednocześnie naprawdę zadowolony.To na pewno nie będzie bułka z masłem, ale właśnie to oznacza dla mnie podróżowanie.
Czego nie możesz się doczekać?
Cieszę się z możliwości poznania innej kultury. To moja druga podróż do Afryki i pierwsza do Maroko. Sądzę, że to dobra okazja, by poznać innych ludzi i podróżować po tak różnorodnym kraju.
Przed czym czujesz respekt?
Z pewnością będzie to sporym wyzwaniem, nie tylko pod względem fizycznym, lecz także mentalnym. Nocami będzie bardzo zimno, a w ciągu dnia – bardzo gorąco. Nastawiam się na to, że będę bardzo zmęczony, ale jak już mówiłem, dla mnie właśnie o to chodzi w podróżowaniu. Z tego powodu wyruszam w podróż.
Jak radzisz sobie w trudnych sytuacjach?
Jestem dosyć spokojnym człowiekiem. Prawdopodobnie będę zastanawiał się nad rozwiązaniem problemu, jednak ostatecznie zaufam swojej intuicji.
Jaka będzie Twoja rola w zespole #GOBACKPACK?
Jestem pilotem drona wyścigowego FPV i mam nadzieję, że uda mi się wykonać kilka ujęć z powietrza. Pod względem osobowości jestem prawdopodobnie terapeutą. Jestem dobrym słuchaczem, a kiedy mogę pomóc, tym bardziej mnie to cieszy.