Microguard: Nasza alternatywa dla puchu

WARM LIGHT SOFT

Nasza alternatywa dla puchu

Sześć technologii zastosowanych w wypełnieniu MICROGUARD, sześć razy większa funkcjonalność. Wszystkie mają jednak jedną wspólną cechę: zapewniają izolację, która chroni także w ekstremalnych warunkach. Wilgoć? Nie może jej zaszkodzić, bo wysycha bardzo szybko i bez komplikacji. Zimno? Zapomnij o nim – już go nie odczujesz. Zaopatrz się teraz w kurtkę MICROGUARD i bądź aktywny w każdej sytuacji.

Kobieta przy ognisku z kurtką zimową
Kobieta w powietrzu z mapą w ręku

Lepsza wersja puchu

Puch jest super – jest puszysty, ciepły i lekki. Jednakże: PUCH TO NAJPROSTSZE ROZWIĄZANIE! A co powiesz na izolację, która łączy w sobie zalety puchu i nie zawiera elementów pochodzenia zwierzęcego? Izolacja z materiału MICROGUARD – nasza alternatywa dla puchu. CIEPŁO, NIEWIELKA WAGA, MIĘKKOŚĆ.

Wszystkie kurtki
Kobieta w furgonetce patrząca w oddali
Kobieta w furgonetce patrząca w oddali
Mężczyzna krzyżuje swoje ramiona
Mężczyzna łapie kurtkę

Na zewnątrz jest trzaskający mróz, a Twoją twarz smaga ostry wiatr. Ale to cię tak szybko nie zatrzyma, bo nasza izolacja MICROGUARD zapewnia ochronę także w ekstremalnych warunkach. Wilgoć? Drobiazg. Zimno? To bez znaczenia. Gwarantowane duże zdolności zatrzymywania ciepła, efektywne odprowadzanie wilgoci oraz duża sprężystość. CIEPŁO, NIEWIELKA WAGA, MIĘKKOŚĆ – MICROGUARD.

Wszystkie kurtki
Mężczyzna czuje kurtkę
Mężczyzna czuje kurtkę
Mężczyzna pozuje przed budynkiem
Mężczyzna przeskakuje przez barierę

W kwestii stylu życia nie idziesz na kompromis. A w kwestii stylu ubioru? Oczywiście, że nie! Dzięki naszym technologiom MICROGUARD! Kurtka z tego rodzaju wypełnieniem jest tak lekka, ciepła i miękka, że nie chce się jej zdejmować.

Wszystkie kurtki
Mężczyzna przeskakuje przez barierę
Mężczyzna przechodzi przez miasto
Dziecko pije ciepły napój
Ojciec rzuca dziecko w powietrze

Spontaniczna wycieczka do lasu z całą rodziną? Doskonały pomysł! Nasze kurtki MICROGUARD są dostępne bowiem także w wersji dla dzieci. I co najlepsze – wytrzymałe wypełnienie jest bardzo łatwe w pielęgnacji. Ubrudzona kurtka? To żaden problem. Wrzuć ją do pralki na krótkie pranie i po wyschnięciu jest znowu gotowa na kolejną przygodę na łonie natury.

Wszystkie kurtki
Dziewczyna zagląda do lasu
Kobieta przy ognisku z kurtką zimową

Nasza alternatywa dla puchu

W czym tkwi tajemnica wypełnienia MICROGUARD? W dwóch zastosowanych w nim rodzajach włókien: MICRO to mikrowłókna o niewielkich wymiarach po złożeniu, charakteryzujące się wysoką wydajnością izolacyjną. GUARD to stabilizująca warstwa włókien, zapewniająca trwałość i sprężystość. Razem tworzą one szybkoschnące wypełnienie z włókien syntetycznych!

Przejdź do produktów

MICROGUARD SUPERLOFT ma takie same właściwości ocieplające jak puch. Jednak jest on wykonany z syntetycznych materiałów i stanowi zatem wegańską alternatywę puchu. Materiał wypełnienia jest hydrofobowy, tzn. że włókna nie wchłaniają wilgoci. W efekcie: kurtka zapewnia ocieplenie nawet wtedy, gdy jest wilgotna.

Przejdź do produktów

Wydajność w parze z ekologią – MICROGUARD ECOSPHERE to szybkoschnące wypełnienie z włókien syntetycznych w całości z pochodzącego z recyklingu poliestru, które wykazuje dużą zdolność zatrzymywania ciepła.

Przejdź do produktów

Maksymalna izolacja na zimowe wycieczki: wypełnienie wykonane w 50% z włókien syntetycznych i 50% z wełny merynosów pochodzącej z recyklingu. Wypełnienie MICROGUARD WOOLBLEND zapewnia nie tylko dobrą izolację, lecz także doskonałą regulację wilgoci. Ponadto neutralizuje nieprzyjemne zapachy i jest wytrzymałe.

Przejdź do produktów

Cienka warstwa metalizowanych włókien MICROGUARD SILVER również ma istotną rolę. Zapewnia szybkie i równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz kurtki, odbija ciepło emitowane przez ciało i zwiększa właściwości ocieplające wypełnienia.

Bardzo lekkie, elastyczne wypełnienie z syntetycznych włókien MICROGUARD STRETCH zapewnia, oprócz właściwości wykazywanych przez standardowe włókna MICROGUARD, dodatkową swobodę ruchów dzięki dużej zawartości stretchu.