openprevious arrownext arrow

Kolekcja wiosna/lato już jest dostępna

W deszczu i przy wietrze! W pełni wyposażony wkroczysz w nowy sezon Z nową kolekcją będziesz gotowy na każdą outdoorową przygodę.

Zdjęcie w stylu retro przedstawiające mężczyznę, który rozkoszuje się widokiem

Od 40 lat jesteśmy "Marked by the Wilderness" [Naznaczeni przez dziką naturę]. Dowiedz się więcej o naszej historii i odkryj nasz ograniczony wybór produktów rocznicowych i ofert specjalnych. Chcemy świętować nasze urodziny razem z Tobą.

40 years
of adventure

40years product
TATZE 2.0 T M

40 years
of weather protection

40years product
365 THUNDERBLAZE JACKET M

40 years
of innovation

40years product
CROSSTRAIL 24 LT
Odkryj więcej
Mężczyzna i kobieta chodzą wzdłuż plaży

Plecak na plecy i w drogę na łono natury. To właśnie charakteryzuje linię produktów PACK AND GO! Kolekcja Lightweight oferuje wszystko, czego oczekujesz podczas codziennych przygód– wyjątkowo niewielką wagę produktów i małe wymiary po złożeniu. Zostaw ciężkie rzeczy w domu i odkrywaj świat!

Więcej informacji
Kobieta stoi na skałach

United we hike

Dołącz do nas na następnej wilczej wyprawie

Zabierzemy Cię do najdzikszych zakątków w Europie. Podróżując przez dziewicze krajobrazy przeżyjesz niezapomniane chwile i poznasz kompanów do następnych podróży. PRZYJEMNIEJ WĘDRUJE SIĘ W GRUPIE!

Dowiedz się więcej
Kobieta w kolorowej kurtce stoi przy ścianie

JACK WOLFSKIN x NAITO

Produkty z letniej kolekcji, zaprojektowane przez japońskiego projektanta Naito

Już za niedługo może zrobić się cieplej: nasze produkty, zaprojektowane przez nikogo innego jak japońskiego projektanta NAITO, wprawiają w letni nastrój! Wprowadź kolory do swojej garderoby i przygotuj się na nowy sezon.

Wszystkie produkty autorstwa Naito
Felix jadący na rowerze na tle górskiego krajobrazu

Keep on riding

Nasza nowa kolekcja rowerowa stworzona we współpracy z Felixem Neureutherem

Rozpocznij nowy sezon rowerowy w bardziej ekologiczny sposób. Czy to szybki zjazd, czy też mozolna jazda pod górę – jazda na rowerze daje całkowitą wolność. Zawsze przy sobie: nasze najlepsze akcesoria do aktywności na świeżym powietrzu.

Dwóch mężczyzn pozuje w nowoczesnych stylizacjach365 Everyday Performance

Żyjesz chwilą. Zawsze elastyczny i chętny na spontaniczne wycieczki. Wykorzystujesz każdą minutę, niecierpliwie czekasz na kolejny dzień – 365 dni w roku. Kiedy jesteś w drodze, ulice są twoją siłownią, a miasto placem zabaw. A Twój styl jest Twoim komunikatem. Styl połączony z wydajnością – oto kolekcja 365 Collection.

Show all sections