openprevious arrownext arrow

Kolekcja wiosna/lato już jest dostępna!

W deszczu i przy wietrze! W pełni wyposażony wkroczysz w nowy sezon Z nową kolekcją będziesz gotowy na każdą outdoorową przygodę.

Pięć kobiet na wędrówce

United we hike

Pięć niezwykłych kobiet – przygoda

Dołącz do Margarity, Marie, Amiry, Michaeli i Sarah na wyprawie przez zapierające dech w piersiach naturalne rejony Styrii w Austrii. Poznaj je i ich niezapomniane przeżycia na wilczym szlaku.

Dwóch wędrowców na tle rozległego krajobrazu

United we hike

Odkryj kolekcję Infinite Hike

Bez względu na to, jakie wyzwania pojawią się na Twojej drodze: nasze produkty nie tylko zapewniają ocieplenie, lecz także są odporne na warunki pogodowe i wykonane z oddychających materiałów. Najlepszy wybór na kolejną wyprawę.

Dwóch rowerzystów w odludnym terenie

Biking Beyond

Spakuj swoje rzeczy i wsiadaj na rower!

Połączenie funkcjonalności i troski o środowisko! Detale techniczne, takie jak lekkie, oddychające materiały i membrana pochodząca z recyklingu, sprawiają, że kolekcja ta jest idealnym wyborem na wyprawy rowerowe.

Kobieta i mężczyzna rzucają jabłko w powietrze

Lifestyle Essentials

Produkty w swobodnym stylu wykonane w 100% z bawełny

Proste koszulki, wygodne bluzy z kapturem czy luźne spodnie dresowe– nasze ubrania typu basic są wygodne, wyprodukowane z ekologicznych materiałów i nigdy nie wychodzą z mody. Stwórz swoją indywidualną stylizację lub zainspiruj się naszymi ulubionymi połączeniami produktów.

Para spaceruje na łonie natury

Inspired by Nature

Nasza ekologiczna kolekcja inspirowana naturą!

Te produkty nie tylko wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem i efektywną ochroną przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, lecz są także przyjazne dla środowiska. Dzięki zastosowaniu naturalnych włókien i materiałów pochodzących z recyklingu!

Show all sections