open

Gotowi na nowe przygody?

Kolekcja wiosna/lato już jest dostępna

N deszcz i wiatr! W pełni wyposażony wkroczysz w nowy sezon Z nową kolekcją będziesz gotowy na każdą outdoorową przygodę.

The Force Striker banner}

The Force Striker

Unleash the force with each step

Nasze obuwie FORCE STRIKER umożliwia dłuższe i szybsze wędrówki bez uczucia zmęczenia. Dzięki temu dotrzesz do każdego celu, który sobie wymarzysz.

Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej
Odkrywaj swoją siłę - z każdym krokiem. product image

Odkrywaj swoją siłę - z każdym krokiem.

Infinite Hike banner

Przemierzaj z nami bezkresne tereny

Stylizacje na wymagające wędrówki

Dla tych, którzy mają nasze wyposażenie, żadna droga nie jest za daleka. Nasza odzież chroni przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami pogodowymi, wygląda świetnie, a jej elementy można optymalnie ze sobą łączyć.

Mood image
Mood image
Mood image
Mood image
Wolftrail logo

-

-
Pack & Go banner}

Swoboda, nowatorskie rozwiązania i nowoczesność: kolekcja Lightweight oferuje wszystko, czego oczekujesz na co dzień – wyjątkowo niewielką wagę produktów i małe wymiary po złożeniu. Bądź elastyczny i spontaniczny w każdej sytuacji dzięki produktom PACK AND GO!

Więcej informacji
365 Collection banner

Do it big. Do it right. Do it with style.

Mood image
Mood image
Mood image
Mood image

Kolekcja 365 Collection daje wolność do robienia tego, co się chce. Pełna swoboda ruchów oraz najlepsza technologia ochrony przed złą pogodą to wsparcie aktywnego życia.

Wszystkie kolekcje
Mosquito-proof}

Mosquito-proof

Ochrona przed komarami całkowicie bez chemii

Mosquito icon

Ochrona przed komarami jest ważna! Pozwala uniknąć uciążliwych ukąszeń i przenoszenia zarazków. Nasza technologia MOSQUITO PROOF zapewnia całkowite bezpieczeństwo!

Mood image
Mood image
Mood image
Mood image
Protect the oceans banner}

Protect the oceans

Love the oceans

Plastik pochodzący z poddawanych recyklingowi odpadów wyławianych z mórz. Nasze koszulki SEAQUAL wykonane są z bawełny organicznej oraz z pochodzącego z recyklingu materiału wyprodukowanego przez firmę SEAQUAL™. To hiszpańskie przedsiębiorstwo odławia odpady z Morza Śródziemnego, poddaje je recyklingowi i w ten sposób daje plastikowi nowe życie.

Wszystkie produkty
Show all sections