open

Przygoda tuż za drzwiami swojego domu

Kolekcja jesień/zima już jest dostępna

N deszcz i wiatr! W pełni wyposażony wkroczysz w nowy sezon Z nową kolekcją będziesz gotowy na każdą outdoorową przygodę.

Pack & Go banner

Plecak na plecy i w drogę na łono natury. To właśnie charakteryzuje linię produktów PACK & GO! Kolekcja Lightweight oferuje wszystko, czego oczekujesz podczas codziennych przygód– wyjątkowo niewielką wagę produktów i małe wymiary po złożeniu. Zostaw ciężkie rzeczy w domu i odkrywaj świat!

Więcej informacji
Infinite Hike banner

United we hike

Stylizacje na wymagające wędrówki

Dzięki naszemu wyposażeniu na wędrówki żadna trasa nie będzie dla Ciebie zbyt długa. Niektóre produkty są testowane przez szkołę alpinizmu Alpinschule Innsbruck, wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu i odporne na warunki atmosferyczne. Wytyczaj własne wilcze szlaki – tak wiele jest jeszcze do zobaczenia w Twojej okolicy.

Superloft banner

SUPERWARM. SUPERLIGHT. SUPERSOFT.

Wytrzymałe, łatwe w pielęgnacji, w 100% pozbawione składników odzwierzęcych: MICROGUARD SUPERLOFT – LEPSZE NIŻ PUCH

Microguard Ecosphere logo

Izolacja, która chroni także w ekstremalnych warunkach. Wilgoć? Nie jest dla Ciebie przeszkodą. Zimno? Zapomnij o nim. Wypełnienie MICROGUARD SUPERLOFT ma niemal takie same właściwości ocieplające co puch. Jest jednocześnie tak lekkie, że chcesz je mieć cały czas na sobie. Wypełnienie to jest w całości wykonane z materiałów syntetycznych i dzięki temu jest łatwe w pielęgnacji - wegańska alternatywa dla puchu. W kwestii stylu życia nie idziesz na kompromis. A w kwestii stylu ubioru? Oczywiście, że nie! Dzięki MICROGUARD SUPERLOFT!

Give plastic a new life banner}

Give plastic a new life

Ochrona przed złą pogodą z materiału pochodzącego z recyklingu

Do naszych przyjaznych dla środowiska produktów tworzymy innowacje, które mają duże znaczenie! Poznaj nasze technologie TEXAPORE ECOSHERE, NANU ECOSPHERE oraz MICROGUARD ECOSPHERE w produktach, które w 100% nadają się do recyklingu.

Do wszystkich zrównoważonych produktów
Infinite Hike banner

100% TECHNICALLY APPROVED BY

FELIX NEUREUTHER

Nasza ekologiczna kolekcja narciarska

Podbij stoki w naszej najnowszej, ekologicznej kolekcji narciarskiej, którą stworzyliśmy we współpracy z nikim innym jak światowej sławy gwiazdą narciarstwa i trzynastokrotnym zwycięzcą Pucharu Świata, Felixem Neureutherem. Wszystkie produkty z naszej kolekcji narciarskiej są w 100% ZATWIERDZONE PRZEZ FELIXA NEUREUTHERA – zarówno produkty dla mężczyzn i kobiet, jak i dla dzieci.

We care you carry banner}

We care you carry

Pierwszy plecak, który odciąża nasz ekosystem.

Ponosimy konsekwencje naszych działań! Dlatego stworzyliśmy w ramach linii ECOLOADER nasz najbardziej przyjazny dla środowiska plecak: nie tylko nadaje się w 100% do recyklingu, lecz także redukuje obciążenie naszego ekosystemu dzięki zastosowaniu alg, które mogłyby być szkodliwe dla roślin, zwierząt i ludzi.

Idź do modeli
Show all sections