openprevious arrownext arrow

Kolekcja jesień/zima już jest dostępna

W deszczu i przy wietrze! W pełni wyposażony wkroczysz w nowy sezon Z nową kolekcją będziesz gotowy na każdą outdoorową przygodę.

Zdjęcie w stylu retro przedstawiające mężczyznę, który rozkoszuje się widokiem

Od 40 lat jesteśmy "Marked by the Wilderness" [Naznaczeni przez dziką naturę]. Dowiedz się więcej o naszej historii i odkryj nasz ograniczony wybór produktów rocznicowych i ofert specjalnych. Chcemy świętować nasze urodziny razem z Tobą.

Nasze tradycyjne produkty

Dwóch wędrowców w lesie

United we hike

Odkryj wilczy szlak w Twojej okolicy

We współpracy z profesjonalnymi przewodnikami górskimi z biura podróży ASI Reisen zaprojektowaliśmy kolekcję INFINITE HIKE: Lekkie produkty wyposażone w zaawansowane technologie – idealny wybór na wilczy szlak w Twojej okolicy i inne wyprawy!

Dowiedz się więcej
Mężczyzna, kobieta i pies

Escape the pattern

Thinking off the trail

Powrót do lat 90.: kurtka DNA TUNDRA stanowi połączenie intensywnych kolorów i nowoczesnego pikowania. Który kolor pasuje do Ciebie najbardziej? Poznaj całą kolekcję i rozpocznij następną wyprawę w dobrym stylu!

Dowiedz się więcej
Mężczyzna i kobieta śmieją się

Plecak na plecy i w drogę na łono natury. To właśnie charakteryzuje linię produktów PACK AND GO! Kolekcja Lightweight oferuje wszystko, czego oczekujesz podczas codziennych przygód– można go łączyć, jest ultralekki i mieści się w niewielkich rozmiarach. Zostaw bagaż w domu i odkryj swój świat.

Więcej informacji
Kobieta w kapeluszu śmieje się

INSPIRED BY NATURE

Nasza ekologiczna kolekcja inspirowana naturą!

Te produkty nie tylko wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem i efektywną ochroną przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, lecz są także przyjazne dla środowiska. Dzięki zastosowaniu naturalnych włókien i materiałów pochodzących z recyklingu!

Force Family banner

Force Family

Odkrywaj swoją siłę – z każdym krokiem.

Wyposażone w wyjątkową konstrukcję podeszwy buty FORCE FAMILY zapewniają optymalne wsparcie stopy i pozwalają zaoszczędzić siły. Innowacyjna płytka FORCE PLATE pod międzypodeszwą zapewnia stabilne stawianie kroków i pozwala stawić czoła nawet najbardziej wymagającym wyprawom.

Dowiedz się więcej
Kobieta niosąca plecak w nocy

Mocne strony naszych plecaków

Przemyślane wnętrze, różnorodne zastosowanie i wygoda

Z naszymi plecakami dotrzesz bez problemu do celu i jeszcze dalej! Teraz jest dobry czas, aby wyruszyć na kolejną przygodę z idealnie dobranym wyposażeniem.

Show all sections