Learn more
INSPIRED BY NATURE

Te produkty nie tylko wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem i efektywną ochroną przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, lecz są także przyjazne dla środowiska. Dzięki zastosowaniu naturalnych włókien i materiałów pochodzących z recyklingu!

Na zakupy!
Mężczyzna i kobieta bawiący się na śniegu
Kobieta z koszulą uśmiechnięta
Mężczyzna w ciepłej kurtce i czapce
Nasza kolekcja Nature jest inspirowana materiałami, kolorami, strukturami i kształtami, które możemy znaleźć w naturze i swoim otoczeniu.
Kobieta z koszulą uśmiechnięta

Połączenie troski o środowisko i funkcjonalności

Dla nas, tak jak dla Ciebie, ważna jest ochrona naszej planety, dlatego też ograniczamy produkcję odpadów i stosujemy przyjazne dla środowiska materiały.
Kurtka Jack Wolfskin z logo
Mężczyzna w brązowej koszuli opierający się o drzewo

Materiały pochodzące z recyklingu

Większość produktów z kolekcji Nature jest wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu. Materiały drukowane wyprodukowano z użyciem nowoczesnej technologii FUTURE-DYE, która pozwala zaoszczędzić 50-70% wody, 70-80% środków chemicznych i dużo energii. W rezultacie otrzymujemy zabarwioną przędzę – odporną na promieniowanie UV i o trwałym kolorze.
Więcej informacji

Inspirowana naturą

Kolekcja obejmuje zrównoważone i wysokiej jakości produkty, charakteryzujące się wysoką funkcjonalnością i zapewnia ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi –aby móc być aktywnym i odkrywać naturę.