Learn more

Nasza ekologiczna kolekcja narciarska

Przeżyj niezapomnianą zimową przygodę
z nową kolekcją narciarską JACK WOLFSKIN.

Trasy zjazdowe, zapierające dech w piersiach narciarstwo wysokogórskie lub relaksujące zimowe wędrówki – zima może sprawiać mnóstwo frajdy dzięki wydajności, komfortowi i funkcjonalności noszonej odzieży.i akcesoriów. Mamy wszystko, czego potrzebujesz!

Mężczyzna z nartami na plecach i w ubraniu narciarskim
Mężczyzna uprawiający narciarstwo wysokogórskie
Kolekcja narciarska Dla mężczyzn

Kolekcja narciarska JACK WOLFSKIN wyróżnia się dzięki nowoczesnemu wzornictwu, dynamicznemu dopasowaniu oraz zastosowaniu ekologicznych materiałów. Zapewnia wszechstronne wyposażenie do wybranych sportów zimowych.

Więcej informacji
Mężczyzna zakładający kurtkę zimową

Na następną zimową przygodę

Osoba uprawiająca narciarstwo wysokogórskie w zimowym krajobrazie
Kobieta w ubraniu narciarskim
Kolekcja narciarska Dla kobiet

Czy sporty zimowe sprawiają, że Twoje serce bije szybciej? Na co więc jeszcze czekać? Dzięki naszym produktom jesteś najlepiej wyposażony.

Więcej informacji
Kobieta w ubraniu narciarskim i kasku przed ośnieżonymi górami

Na następną zimową przygodę

Dziecko i mężczyzna w ubraniu narciarskim w trakcie bitwy na śnieżki
Dzieci w ubraniu narciarskim i kasku
Kolekcja narciarska Dla dzieci

Bitwy na śnieżki i jazda na sankach sprawiają, że dziecięce serduszka biją szybciej. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu nic nie stoi na przeszkodzie, by przeżyć kolejną przygodę na świeżym powietrzu!

Więcej informacji
Dzieci i mężczyzna w ubraniu narciarskim i kasku

Na następną zimową przygodę

Bogate doświadczenie trzynastokrotnego zwycięzcy Pucharu Świata i najbardziej utytułowanego niemieckiego zawodnika narciarstwa alpejskiego przyczynia się do rozwoju naszych produktów. Wspólne wartości czynią go idealnym ambasadorem naszej marki. Felix jest obieżyświatem, uosobieniem aktywności i jest jednym z najbardziej znanych i lubianych zawodników sportów zimowych W Niemczech, Austrii i Szwajcarii.

Etykieta produktu sygnowanego przez Felixa Neureuthera
Dwóch mężczyzn omawia wzornictwo produktów
Signature Style

Produkty sygnowane (Signature Style) łączą w sobie potrzebną wiedzę w zakresie profesjonalnego rozwoju produktów z doświadczeniem i zaangażowaniem w opracowanie produktów ambasadora naszej marki Felixa Neureuthera. W ten sposób powstała kolekcja dla sportów zimowych na najwyższym poziomie. Produkty sygnowane są oznaczone logo „Technically approved by Felix Neureuther“ (zatwierdzone przez Felixa Neureuthera).

Więcej informacji

Nasze produkty są wyposażone w ważne i wartościowe detale

Ośnieżony krajobraz górski z helikopterem

Ciekawostka: W sytuacjach awaryjnych zintegrowany czip RECCO umożliwia profesjonalnym ratownikom bezpieczne zlokalizowanie osób zaginionych przy pomocy śmigłowca.

Czarny materiał z kroplami deszczu

Texapore Ecosphere jest najlepszą ochroną przed deszczem, śniegiem i wiatrem. Materiał zewnętrzny jest bowiem wodo- i wiatroszczelny. Najlepsze jest to, że jest też wykonany w całości z materiału pochodzącego z recyklingu

Tył niebieskiej kurtki

Future Dyejest przyjaznym dla środowiska procesem farbowania, przy którym zredukowano zużycie świeżej wody, produkcję ścieków, zużycie energii oraz stosowanie substancji chemicznych.

Fragment ciemnoniebieskiej kurtki

Przed arktycznymi temperaturami i mroźnym wiatrem chroni Microguard Ecosphere. Wyjątkowo ciepłe wypełnienie jest wykonane z włókien syntetycznych pochodzących z recyklingu.

Fragment niebieskiej kurtki polarowej

Nasze produkty składają się co najmniej w 25% z naturalnych włókien, dzięki czemu użycie plastiku oraz jego mikrowłókien jest znacznie zredukowane. Zyskując przyjemną w dotyku powierzchnię materiału i komfort noszenia.