Felix Neureuther
Felix Neureuther
„Sport jest istotną częścią mojego życia, a natura moim domem”.
Trzynastokrotny zwycięzca Pucharu Świata, a tym samym najbardziej utytułowany niemiecki zawodnik narciarstwa alpejskiego włączy swoje rozległe doświadczenia narciarskie w rozwój naszych produktów. Wspólne wartości czynią go idealnym ambasadorem naszej marki. Felix jest obieżyświatem, uosobieniem aktywności, jego dom jest „na zewnątrz”. W Niemczech, Austrii i Szwajcarii jest jednym z najbardziej znanych i lubianych sportowców zimowych.

Martyna Wojciechowska
${\headvisual/headline_2}
Niemożliwe? Nie istnieje.
Dziennikarka, odkrywczyni, autorka i zdobywczyni Korony Ziemi, pierwsza kobieta w Europie Środkowo-Wschodniej, która w 2002 roku ukończyła Rajd Dakar. Podróżuje po świecie, zajmując się trudnymi tematami takimi jak pomoc kobietom, prawa kobiet, prawa człowieka oraz wykorzystanie dzieci, by następnie opowiedzieć o nich w swoim programie telewizyjnym „Kobieta na końcu świata”, który liczy 70 odcinków i który można obejrzeć w ponad 60 krajach. Wcześniej przez ponad dziesięć lat pracowała jak redaktorka naczelna polskiej edycji National Geographic oraz National Geographic Traveler. Obecnie jest redaktorką naczelną stacji Travel Channel.

Felix Klemme
${\headvisual/headline_5}
„Nie wystarczy zmienić myślenie. Trzeba to jeszcze wprowadzić w czyny”.
Felix oferuje funkcjonalne kursy fitnessu na łonie natury w 25 lokalizacjach w Niemczech – pod dachem swojej firmowej outdoorowej sali gimnastycznej. Oprócz tej działalności Felix napisał także kilka książek, a ponadto jest znany jako prowadzący programy telewizyjne. felix_klemme

J. & J. Steingässer
J. & J. Steingässer
„Nieważne jak – najważniejsze, by spędzać czas na łonie natury, przeżywać przygody, poznawać ludzi”.
Jens (fotograf/dziennikarz) i Jana (etnolożka/ autorka książek dla dzieci) są zapalonymi wędrowcami i kajakarzami. Ze swoją czwórką dzieci podróżują po świecie: pokazują im, jakie skarby przygotowała dla nas natura i jakie skutki niesie ze sobą zmiana klimatu. reiselabor

Gürel Sahin
Gürel Sahin
Fotograf outdoorowy, krajobrazowy i podróżnik
„Poznać granice swojego ciała i jednocześnie uwieczniać niepowtarzalne momenty przyrody, które można przeżyć tylko w tym jedynym, perfekcyjnym momencie – to sprawia, że moja praca jest najwspanialsza na świecie!”

Chcemy Cię!
Chcemy Cię!
Na zewnątrz czujesz się jak w domu i zawsze masz ze sobą aparat fotograficzny? Youtuber, blogger, instagramer czy fotograf – stale szukamy ciekawych historii i interesujących osobowości. Zainteresowaliśmy Cię? Napisz do nas e-maila!
Zostań częścią rodziny