({{vm.dataService.ekomiRatingCount()}})
{{vm.dataService.testValue()}}
Polecane produkty Tylko online Nowy kolor Nowość z recyklingu

G GRIVLA 3IN1 JKT

Dziewczęca kurtka hardshellowa 3 w 1

-{{vm.dataService.priceReduction()}}%

{{vm.selectedColor.name}} #{{vm.dataService.productId(vm.selectedSize.id, vm.selectedColor.id)}}

Tabela rozmiarów
Is: {{vm.dataService.sizeFeedback()}}
G GRIVLA 3IN1 JKT
{{vm.productId}}
    • kurtka 3 w 1 dla dziewczynek
    • zaprojektowano dla dzieci, we współpracy z dziećmi
    • nieprzemakalność, wiatroszczelność
    • oddychalność
    • bardzo ciepła polarowa kurtka wewnętrzna
    • rozkładana ochrona brody
  • Technologia

  • Opis produktu

    Kurtka 3 w 1 GRIVLA została opracowana dla dzieci we współpracy z dziećmi. Zwykle bowiem same doskonale wiedzą, co jest dla nich ważne w kurtce:

    Nieprzemakalna i oddychająca kurtka zewnętrzna wyposażona jest w kaptur, który na pewno się nie zgubi: jest on na stałe połączony z kurtką. Poza tym pod kołnierzem musi zmieścić się jeszcze chustka lub szalik. Nasze rozwiązanie: rozkładana ochrona brody chroni także wtedy, gdy zamek błyskawiczny nie jest dopięty do końca.

    Kurtka wewnętrzna może też być nieco cieplejsza niż zwykły polar welurowy. Dlatego jest wykonana z wytrzymałego polaru o dwóch różnych stronach – sprawdza się doskonale, jeśli w mroźne dni długo przebywa się na zewnątrz.

    Źródłem inspiracji dla modelu GRIVLA 3IN1 była Hannah Steingässer. Wraz z całą rodziną podąża ona śladami zmian klimatu. Dlatego kurtka ta wykonana jest z materiału pochodzącego w całości z recyklingu. Nazwę kurtki GRIVLA zapożyczono od niedźwiedzicy, której gawrę Hannah eksplorowała podczas wypraw z badaczką niedźwiedzi.

  • Pozostałe szczegóły

    • Waga: 720 g (rozmiar 128)
    • kurtka zewnętrzna:
    • TEXAPORE ECOSPHERE PLAIN 2L: wykonany w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu, bardzo nieprzemakalny, wiatroszczelny i charakteryzujący się bardzo dobrą oddychalnością materiał zewnętrzny (nieprzemakalność: 20 000 mm* słupa wody, przepuszczalność pary wodnej: > 15 000 g/m²/24 h**)
      * JIS L 1092 ** JIS L 1099 B-1
    • podszewka termiczna z mikrowłókien
    • kaptur połączony na stałe z kurtką
    • 2 kieszenie na biodrach
    • rozkładana, regulowana ochrona brody
    • odblaskowe detale ze wszystkich stron
    • tasiemka do przypięcia kluczy
    • kurtka wewnętrzna:
    • NANUK 200 ECOSPHERE: ciepły, wytrzymały polar, wykonany w 100% z materiału pochodzącego z recyklingu
    • rękawy wyściełane taftą ułatwiającą zakładanie i zdejmowanie kurtki
    • 2 kieszenie na biodrach

Materiały i dokumenty do pobrania

Rozmiar i krój

Długość pleców 56 cm – rozmiar 128
Obwód klatki piersiowej 88 cm – rozmiar 128
Długość ręki 49 cm – rozmiar 128

Metki produktu

WIERZCHNIA WARSTWA
100 % POLIESTER
PODSZYCIE
100 % POLIESTER

Wskazówki dotyczące pielęgnacji

Przejdź do zakupów online

Aby kupić produkty firmy Jack Wolfskin przejdź do sklepu internetowego naszego partnera w Polsce.

Sklepy Turystyczne „Horyzont” – 20 lat tradycji, 30 dni na zwrot!

Informujemy, że firma Jack Wolfskin nie odpowiada za treść publikowaną na stronach naszych partnerów.

Znajdź sklep w moim sąsiedztwie