({{vm.dataService.ekomiRatingCount()}})
{{vm.dataService.testValue()}}
Polecane produkty Tylko online Nowy kolor Nowość z recyklingu

CARIBOU CROSSING TRACK WOMEN

Damska kurtka hybrydowa

-{{vm.dataService.priceReduction()}}%

{{vm.selectedColor.name}} #{{vm.dataService.productId(vm.selectedSize.id, vm.selectedColor.id)}}

Tabela rozmiarów
Is: {{vm.dataService.sizeFeedback()}}
CARIBOU CROSSING TRACK WOMEN
{{vm.productId}}
    • kurtka hybrydowa
    • dobre ocieplenie
    • wiatroszczelny przód z wypełnieniem
    • bardzo dobra oddychalność
    • z systemowym zamkiem błyskawicznym
  • Technologia

  • Opis produktu

    Gdy kocha się wyprawy na łono natury także w wietrzne dni, ocieplenie zapewni CARIBOU CROSSING TRACK. Kurtka polarowa z dodatkową ochroną przed wiatrem zapewnia doskonałe ocieplenie na aktywne wyprawy! Dzięki systemowemu zamkowi błyskawicznemu SHORT można ją wykorzystać jako ocieplającą podszewkę.

    Została ona wykonana z naszego popularnego polaru NANUK o strukturze dzianiny, który jest wyjątkowo ciepły, wytrzymały i oddychający. Dodatkowo przód kurtki został wyposażony w ciepłe wypełnienie MICROGUARD ECOSPHERE z pochodzącego z recyklingu tworzywa sztucznego, zabezpieczone wiatroszczelnym materiałem. Idealny wybór na wyprawy w okresie przejściowym.

    Kiedy zacznie padać lub zrobi się chłodniej, wystarczy systemowym zamkiem błyskawicznym podpiąć kurtkę pod pasującą kurtkę hardshellową.

  • Pozostałe szczegóły

    • Waga: 440 g (rozmiar S)
    • STORMLOCK SOFTTOUCH: bardzo lekka, miękka, wiatroszczelna oraz nienasiąkająca wodą tkanina (przód)
    • NANUK 200 BIPOLAR JERSEY HEATHER: bardzo ciepły, melanżowy polar z dzianinową stroną zewnętrzną oraz miękką, drapaną stroną wewnętrzną
    • MICROGUARD ECOSPHERE (160 g/m²): wyjątkowo ciepłe wypełnienie z włókien syntetycznych pochodzących z recyklingu
    • rękawy wyściełane taftą, która ułatwia zakładanie i zdejmowanie kurtki
    • 2 kieszenie na biodrach
    • SHORT SYSTEM ZIP: krótki systemowy zamek błyskawiczny pozwalający na podpięcie pod kurtkę zewnętrzną

Materiały i dokumenty do pobrania

Rozmiar i krój

Nasz Model na zdjęciu ma 170 cm wzrostu i prezentuje rozmiar S.

Długość pleców 63 cm – rozmiar S
Obwód klatki piersiowej 96 cm – rozmiar S
Długość ręki 63 cm – rozmiar S

Metki produktu

WIERZCHNIA WARSTWA
100 % POLIESTER
WIERZCHNIA WARSTWA
100 % POLIESTER
PODSZYCIE
100 % POLIESTER
WYPEŁNIENIE
100 % POLIESTER

Wskazówki dotyczące pielęgnacji

Przejdź do zakupów online

Aby kupić produkty firmy Jack Wolfskin przejdź do sklepu internetowego naszego partnera w Polsce.

Sklepy Turystyczne „Horyzont” – 20 lat tradycji, 30 dni na zwrot!

Informujemy, że firma Jack Wolfskin nie odpowiada za treść publikowaną na stronach naszych partnerów.

Znajdź sklep w moim sąsiedztwie