Arrow leftArrow rightCheckClose

40 years

Marked by the wilderness

W 2021 roku obchodzimy nasz jubileusz: 40 lat produkcji zrównoważonych i innowacyjnych outdoorowych odzieży i wyposażenia. Dowiedz się więcej na temat naszej historii i odkryj jubileuszowe produkty z limitowanej edycji. Mamy urodziny i chcemy je uczcić razem z Tobą.

NASZA HISTORIA

Była to wzbogacająca i nieco szalona podróż. Chcemy się podzielić z Wami naszymi opowieściami o kamieniach milowych w naszej historii.

Zachęcamy do przeczytania naszych historii.
Kolaż historycznych zdjęć firmy Jack Wolfskin

Nasze tradycyjne produkty

40 lat innowacji
CROSSTRAIL 24 LT

Ten lekki plecak turystyczny ma dużo miejsca na Twój zestaw na jednodniowe wędrówki. Obciążenie jest równomiernie rozłożone, a plecak leży wygodnie bez punktów ucisku.

Kup teraz
40 lat ochrony przed złą pogodą
365 Thunderblaze Jacket M

Charakteryzująca się bardzo dobrą oddychalnością kurtka z materiałów pochodzących z recyklingu utrzymana w charakterystycznych kolorach. Można ją nosić zarówno na łonie natury jak i w mieście – każdego dnia, przez cały dzień.

Kup teraz
40 lat przygód
TATZE 2.0 T M

Koszulkę wyprodukowaliśmy z wyjątkowo miłej w dotyku bawełny organicznej. Dzięki temu jest przyjemnie miękka, a modny nadruk przyciąga wzrok.

Kup teraz

#markedbythewilderness

Opowiedz nam, jakie przygody, jakie przeżycia związane z naturą czy jakie wyzwania na łonie natury ukształtowały Ciebie.

Przejdź do galerii